Лубрикант Tenga Wild 170 ml

  • Тип: Водна основа] (Списък под-акцентирани) Обем: N[170

С тях ще е още по-приятно…

№: 17010 unisex Подходящ за всички
129.00 лв./65.96 
№: 70349 Подходящ за мъже
85.00 лв./43.46 
–50% new
№: 7954 Подходящ за жени
92.50 лв./47.29 
185.00 лв./94.59 
–30% new
№: 17008 Подходящ за жени
178.50 лв./91.27 
255.00 лв./130.38 
№: 77016 Подходящ за жени
59.00 лв./30.17 

Описание

Лубрикант Tenga Hole Lotion WILD - събуждащо сетивата преживяване!

Лубрикантите на водна основа TENGA HOLE LOTION са създадени по формула, специално разработена за употреба с всички продукти на TENGA.

Лубрикант WILD е създаден за любителите на различните усещания по време на секс и дори орална любов! Освен, че е по-гъст от останалите по-горе, WILD съдържа в съставките си и ментол, което го прави особено подходящ за анален секс, тъй като охлаждащото действие отпуска сфинктера. Може да се използва и за трениране на задържане  / edging по време на мастурбация.

Опаковката има дълъг накрайник-апликатор, за лесно нанасяне на желаното място. Лубрикантът е изключително лесен за отмиване. 

Обърнете внимание:

  • Избягвайте употреба, ако кожата е наранена или не е в добро състояние;
  • Ако се появи дразнене на кожата, незабавно преустановете употребата и се консултирайте с лекар;
  • В случай на контакт с очите, веднага ги измийте с чиста вода;
  • Ако се използва във вана, бъдете внимателни с хлъзгавите повърхности;
  • Измийте се старателно след употреба, с топла вода и сапун;
  • Да се пази от пряка слънчева светлина. Да се съхранява на тъмно място; 
  • Да се съхранява на недостъпно за деца място.


СЪСТАВ:  вода (Water), глицерин (Glycerin), алкохол(Ethanol), натриев полиакрилат (Sodium Polyacrylate), феноксиетанол (Phenoxyethanol), EDTA-2Na (EDTA-2Na), полисолват 80 (Polysolvate 80), парабен (Paraben), сорбитан-кокоат (Sorbitan Cocoate), ментол, аромат (Menthol) / 170 мл

Ревюта от клиенти